Načerpejte atmosféru Norska a vyberte si na sebe to nejlepší

Kus Norska v České republice, to je naše kamenná prodejna Norská móda v Litoměřicích, kde naleznete nejširší nabídku kolekcí všech námi dovážených značek pod jednou střechou. Prodejna tak je výkladní skříní Norské módy, kde si můžete vybrané oblečení vyzkoušet, abyste měli jistotu, že Vám přesně padne. Zároveň Vám náš odborný a milý personál poradí, pro jakou příležitost je ten který produkt nejvhodnější, a představí doplňky nebo alternativy, které k produktům můžete mít. Rychle vyřídíme reklamaci a po dohodě můžeme nabídnout i výměnu zboží, pokud Vám nesedí velikost nebo například bylo nevhodným dárkem.

Výdejní místo e-shopu

Prodejna Norská móda v Litoměřicích zároveň poskytuje možnost vyzvednutí zásilky zakoupené v e-shopu norskamoda.cz i jako výdejní místo naší půjčovny a testovacího centra.

Věrnostní program pro naše stálé zákazníky

Norská móda vychází vstříc novým i stávajícím zákazníkům – nakupujte v našich prodejnách výhodněji! Výše slevy je závislá na celkové výši Vašich nákupů. Neomezujeme celkovou výši nákupů za poslední rok, jako třeba jiné obchody. Slevy Vám zůstanou již napořád. Čím více nakoupíte, tím vyšší bude Vaše sleva.

Při založení karty ihned získáte 7% slevu na Váš aktuální nákup.

Jak slevu získat? Stačí, když se před nákupem zaregistrujete ZDE a zvolíte odebírání novinek. Případně je možné o založení nové kartičky přímo v naší kamenné prodejně. Zákaznickou kartu Vám založíme automaticky při první registrované objednávce na e-shopu. Slevu z prvního nákupu získáte i při nákupu v kamenných prodejnách Scandinavia po vyplnění formuláře pro založení karty.karty

Výše slev:

Základní sleva 7 %
Sleva při celkovém odběru nad 20 000 Kč 10 %
Sleva při celkovém odběru nad 50 000 Kč 12 %
Sleva při celkovém odběru nad 100 000 Kč 15 %

 

Tato zákaznická karta Vás opravňuje nakupovat zboží v našich prodejnách se slevou z koncové ceny vč. DPH, jejíž výše je uvedená na kartě. Zákaznická karta je nepřenosná a má časově neomezenou platnost. sleva nelze kombinovat s jinými slevami či akčními cenami.

Pořiďte svým blízkým dárkový poukaz v různé cenové hodnotě.

darkove_poukazy_vyskladano

Potřebujete profesionální outdoorové vybavení, ale nechcete ho kupovat?

Nebo chcete vybraný produkt otestovat, než ho koupíte?

V půjčovně a testovacím centru Norská móda se můžete vybavit na polární expedici, dovolenou nebo na víkendový kemp s dětmi. Nabízíme k zapůjčení:

  • expediční batohy či krosny83369d4f32022bbd06a786f26eb1a03c34285d6d
  • speciální outdoorové vařiče
  • skládací kanoe
  • stany Teepee
  • dětské vozíky
  • dětské i expediční saně
  • cestovní zavazadla

Vše od renomovaných norských a amerických výrobců Bergans of Norway, Jetboil, Fjelpulken, Nordic cab, Ally a Samsonite.

Speciální nabídka – pokud se rozhodnete vybraný zapůjčený produkt do dvou měsíců od zápůjčky koupit, o celou výši půjčovného Vám odpovídající nové zboží zlevníme!

 

Jak půjčovna a testovací centrum Norská móda funguje?

Je to jednoduché! Vyberte si produkt z ceníku půjčovny a testovacího centra a kontaktujte nás prostřednictvím kontaktních údajů (e-mailem na litomerice@norskamoda.cz nebo telefonicky na 416 738 846). Na základě kontaktu rezervujeme termín zápůjčky.
Doporučujeme rezervovat vybraný produkt alespoň měsíc předem.

 

Zapůjčený produkt si pak můžete vyzvednout v jedné z našich prodejen:

Norská Móda Praha
Kurta Konráda 115/8, Praha 9 – Libeň,
+420 777 109 832, praha@norskamoda.cz

Norská Móda Litoměřice
Jarošova 32, 412 01 Litoměřice
+420 724 579 545, litomerice@norskamoda.cz

Případně je po předchozí 4716_solidcharcoal-koiorangedohodě možné sjednat přepravní službu.

 

Důležité informace k zápůjčkám a převzetí:


Osobní převzetí z obchodu

Při osobním předání společně vyplníme a podepíšeme smlouvu o pronájmu. K tomu je nutné předložit dva doklady totožnosti.

Poté zaplatíte vratnou zálohu. Pozor, zálohu není možné platit kartou, je nutné ji uhradit v hotovosti. Výši zálohy naleznete v ceníku půjčovny a testovacího centra Norská móda. Poté převezmete zboží a můžete vyrazit vstříc zážitkům.

 

Realizace zápůjčky přepravní službou

Pokud jsou kamenné prodejny Norská móda mimo Váš dosah, je možné zápůjčku realizovat přepravní službou. V takovém případě nejprve obdržíte e-mailem smlouvu, kterou vyplníte, vytisknete, podepíšete a naskenujete a společně s elektronickou kopií občanského průkazu a dalšího dokladu totožnosti zašlete e-mailem zpět na adresu litomerice@norskamoda.cz.

Zároveň s tím je nutné zaslat na náš bankovní účet zálohu s odhadovanou výší půjčovného. Poštovné řešíme individuálně dle velikosti balíku. Obvykle je připočteno k půjčovnému.

 

Fakturace a vrácení zálohy

Po vrácení zboží, je-li ve stejném stavu jako před zápůjčkou, Vám bude vystavena faktura ve výši skutečného půjčovného a souběžně navrácena záloha v hotovosti. V případě vrácení zapůjčeného zboží přepravní službou bude záloha vrácena na účet po kontrole vracené věci.

Smlouvu k náhledu naleznete ZDE:
Ceník a přehled produktů k zapůjčení naleznete ZDE:
Půjčovní řád půjčovny a testovacího centra Norská móda naleznete ZDE:

Servis a opravy dovážených značek

Péče o zákazníka u nás koupí nekončí. Poskytujeme také servis ke všem značkám a produktům, které nabízíme. Je tak možné nechat opravit zipy, prodřená nebo protržená místa oděvů, stanů, kánoí, vyměnit podrážky bot.
Vašemu oblíbenému outdoorovému vybavení tak ještě prodloužíme už tak dost vysokou životnost, postavenou na norské kvalitě.