DEVOLD

Funkční termoprádlo a outdoorové oblečení z merino vlny

Norská firma Devold má tradici ve výrobě termo oblečení a termo prádla sahající až do roku 1853. Tehdy začala úspěšná historie značky, když Ole Andreas Devold založil textilní továrnu v Alesundu. K prvním výrobkům patřily pletené čepice a rukavice, k čemuž se později přiřadily termo ponožky, pletené svetry, vlněné prádlo a pracovní oděvy. Všechny tyto součásti oblečení měly za úkol chránit člověka před chladným počasím.

 

O Devoldu

KARI TRAA

Značka Kari Traa je sportovní oblečení pro aktivní ženy

Kari Traa je dnes progresívní značka sportovního oblečení vytvořeného tak, aby sedělo ženským tvarům a zároveň vyhovovalo požadavkům na aktivní a sportovní životní styl. Díky merino vlně je prádlo teplé a zároveň lehké a pohodlné. Bundy a kalhoty jsou unikátní svým designem a střihy ženám na míru. V nabídce naleznete sportovní větrovky, mikiny, ponožky, kalhotky, podprsenky a spoustu doplňků. Ideální na aerobic, zumbu, spinning nebo běh a trénink.

 

O Kari Traa

DALE

Norské svetry ze 100% merino vlny

Norská značka Dale se pyšní dlouhou a jedinečnou historií výroby ekologicky šetrných produktů.  Naše pletené zboží je vyrobeno ze 100% přírodní vlny. Vlněné vlákno je známé jako jedno z nejekologičtějších vláken, která máme k dispozici a často se mu říká high-tech vlákno matky přírody díky jeho vynikajícím vlastnostem. Veškerá výroba norské značky Dale je poháněna silou vody – udržitelnou energií pocházející z místních vodopádův údolí Dale. Pro naši výrobu také používáme jen výrobky s certifikací Öko-Tex 100.

 

O Dale

BERGANS

Outdoor oblečení a vybavení z Norska

Norská značka se stoletou tradicí, kterou v roce 1908 založil nadaný vynálezce Ole Bergan a obchodník Sverre Young. Začali s výrobou batohů, které jsou dodnes vlajkovou lodí značky. Sortiment se však postupem času pořádně rozrostl, není divu, když kvalitu značky Bergans úspěšně otestoval Roald Amundsen při dobytí Jižního pólu v roce 1911.

 

O Bergans

WE NORWEGIANS

Přítomnost vtisknuta vlně

We Norwegians je mladá norská značka zaměřená na výrobu luxusního vlněného oblečení. We Norwegians vychází z mnohaleté zkušenosti produkce vlny a tradice tohoto materiálu na skandinávském poloostrově. Tomuto klasickému materiálu dodává moderní náboj a snaží se o zcela nové pojetí vlněného oblečení.

 

O We Norwegians

BULA

Pro všechny, kdo chtějí vypadat originálně a cítit se skvěle.

Bula je značka, která patří mezi světovou třídu ve výrobě čepic a kulichů. Do jejího sortimentu patří také funkční spodní prádlo, sportovní oblečení, rukavice, ponožky, boxerky a různé zimní doplňky. Výrobce myslí nejen na dospělé, ale i na děti, které milují zábavu a módu.

Bula vznikla v roce 1983, kdy se dva nadšenci, během „dovolenkování“ na ostrově Fidji, nechali inspirovat pozdravem Bula bula, představující skvělý život, zdraví a štěstí. Hodnoty, které značka symbolizuje dodnes.

 

O Bule

Devold       Kari Traa       Bergans       Dale       We Norwegians       Raidlight       Jetboil       Grower´s Cup       Raw Bite       BioWash       Frendo       Bula       Åsnes       Wildo       Samsonite       Fozzils       Fjellpulken       Nordic Cab